Co Vás naučím

V kurzu pro začátečníky si řekneme co to vlastně verzování je a seznámíme se se základními příkazy a workflow GITu. GIT si nainstalujeme, nakonfigurujeme, případně si vytvoříme SSH klíče na práci se vzdálenými repozitáři. Ukážu Vám, jak v GITu pracovat s větvemi, stashem a dalšími jednoduchými konstrukty, které Vám v mnohém zpříjemní vývoj software. Naučím Vás pracovat s nástroji, jako je Github a nebo Gitlab.

Aktualne vypsane terminy

[table id=3 /]

Jak školení probíhá

Školení probíhá buď u mě v kanceláři nebo mohu přijet k Vám. Na školení je potřeba vlastní notebook, na operačním systému nezáleží. GIT si společně nainstalujeme a nakonfigurujeme, pokud bude potřeba. Při školení si ukážeme všechny konstrukty na připravených ukázkových repozitářích, v případě zájmu na Vašem vlastním projektu. Vše si podrobně vysvětlíme a vyzkoušíme. Školení trvá zhruba 4 hodiny.

Všechny materiály ze školení jsou volně k dispozici na github.com/skoleni-git.

Po absolvování školení obdržíte veřejně auditovatelný certifikát o účasti.

Cena

Cena kurzu Gitu je 3500 CZK za osobu, cena Giltabu a CI je 4000 CZK, v případě firemních školení mě kontaktujte pro nacenění.

Studenti, univerzity a neziskovky mají 50% slevu.

Dají se domluvit například skupinové slevy, ceny se za určitých okolností dají určitě nějak zvýhodnit. V případě zájmu nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat.